Обладнання

Довгий термін служби Вашого автомобіля, що працює на газу, залежить не тільки від висококласного і професійного підходу в установці, але і від надійності та якості встановленого обладнання. За довгий термін роботи у сфері встановлення та обслуговування газобалонного обладнання, з урахуванням високої кваліфікації співробітників і придбаного безцінного досвіду, ми визначили для себе оптимальні торгові марки ГБО, які надійно функціонують. І ми можемо з упевненістю гарантувати правильність роботи і довговічність встановленого нами обладнання. Асортимент пропонованих торгових марок досить широкий, більш детально про кожного з них ми розповімо нижче.

STAG

STAG — італо-польська система управління газовим інжектором, що зарекомендувала себе надійним і якісно працюючим обладнанням. Система STAG перевірена часом і багаторічним досвідом роботи наших фахівців. Сьогодні вже більше 10000 автомобілів різних марок, з різним обсягом і потужністю двигуна, переобладнані нами для роботи на газовому паливі. Висока надійність, легкість в інсталяції, російськомовне меню роблять сьогодні STAG найоптимальнішою системою IV покоління в Україні. Ідеальне співвідношення ціни та якості, міцний і герметичний алюмінієвий корпус блоку, сучасна електронна конструкція дозволяють працювати з будь-якими штатними електронними блоками автомобілів. Вбудований емулятор відключення форсунок, програмування здійснюється за допомогою комп'ютера. Можна з упевненістю стверджувати, що зараз STAG — кращий зразок обладнання економ-класу.

BRC

ГБО італійських виробників для автомобілів справедливо вважають родоначальниками загальної газифікації транспортних засобів у Європі. Перша з компаній-гігантів в Італії - це BRC Gas Equipment. У виробництві ГБО BRC поєднуються традиції, накопичені, більш ніж за 30 років роботи компанії BRC в сфері розробки і виробництва газобалонного обладнання, а також найсучасніші інновації. У дослідницьких центрах BRC Gas Equipment постійно відбувається удосконалення систем ГБО і розробка нових систем для переказу на газ різних двигунів, адже автопромисловість не стоїть на місці і двигуни постійно удосконалюються. BRC - найбільший виробник газобалонного обладнання в світі, світовий лідер у розробках і ноу-хау у сфері альтернативних видів палива. BRC встановлюють 15 світових автогігантів. У Європі за 1 рік на 6-ти конвеєрах переобладнано 200000 нових автомобілів. Обладнання забезпечує норми викидів Euro-5, Euro-6. У BRC є унікальні комплекти газобалонного обладнання для переведення на пропан-бутанову газову суміш автомобілів з безпосереднім уприскуванням бензину.

ZAVOLI

Zavoli Srl - Це італійська компанія, заснована в місті Cesena (FC) в Італії. Zavoli є одним зі світових лідерів у проектуванні, виробництві та маркетингу компонентів і систем переобладнання автомобілів для їзди на альтернативних видах палива - метані і зрідженому газі. За 20 років досвіду, безперервно накопиченого праці, постійних пошуків інноваційних рішень, високого рівня технічної підтримки, компанії Zavoli вдалося домогтися високої динаміки розвитку, ставши за кілька років однією з провідних компаній галузі на міжнародному рівні. Продукція Zavoli стала однією з найпопулярніших в Євросоюзі і в світі серед автомобілістів, які обрали газ, як альтернативний, екологічно чистий і економічний вид палива для свого автомобіля.

LOVATO

Італійська компанія по виробництву ГБО LOVATO GAS SpA почала свою діяльність в 1958 році. Саме в компанії LOVATO інженери вперше винайшли мультиклапан, який став інноваційним кроком у сучасних технологіях ГБО. Вся історія компанії LOVATO GAS SpA пов'язана з експериментами і відкриттями, так як еволюція автомобільних двигунів вимагає встановлювати нове газобалонне обладнання і йти в ногу з часом. Сьогодні компанія LOVATO GAS SpA – це одна з найбільш надійних фірм-виробників італійського ГБО. В асортименті компанії присутні всі необхідні системи та компоненти, які потрібні для перекладу авто на газ. Причому якість ГБО відповідає кращим світовим стандартам і враховує останні законодавчі акти, які регулюють шкідливі викиди в атмосферу. Це газобалонне обладнання добре переносить складні кліматичні умови нашої країни і адаптовано до низької якості газу в Україну. Також газ на авто має певні переваги щодо викидів СО і по іншим екологічним нормативам.

TOMASETTO ACHILLE

Компанія була заснована Акілле Томасетто в 1982 році в м Кастеньєро (Віченца), Італія. Компанія — світовий лідер в області розробки і виробництва компонентів газобалонного обладнання для скрапленого та природного газу (LPG/CNG). Вся продукція компанії має міжнародні сертифікати якості UNI EN ISO 9001: 2000, UNI EN ISO 9001: 2008. Основна сфера діяльності: виробництво редукторів-випарників, мультиклапанів, електроклапанів газу, електроклапанів бензину, інші комплектуючі та аксесуари для ГБО.

Висновок

Важливо при встановленні обладнання звертатися до професіоналів своєї справи і уникати « сірих » одноденних автосервісів. Повірте, неправильна установка або установка з порушеннями може обернутися для власника серйозними фінансовими витратами. Не забувайте головне: від якості та професіоналізму установки залежить безпека Вашого автомобіля і Ваше здоров'я.

У нашому автоцентрі установка проводиться з дотриманням всіх норм ТУУ та вимог компаній розробників обладнання, навченими та висококваліфікованими фахівцями. Встановлюючи газ у нас, Вам не потрібно буде заглядати під капот з питань ГБО. Чекаємо Вас!