Новинки

Автомобільна промисловість не стоїть на місці і разом з нею розвиваються і системи автомобільного газобалонного обладнання. За останній час з'являються додаткові пристрої та обладнання, наприклад: лубрикатори, варіатори, додаткові програмні прошивки блоків. Всі додаткові пристрої не несуть основний функціонального навантаження, але найчастіше, для досягнення максимальної віддачі та довговічності, просто необхідні.

Варіатор випередження запалювання. Цей пристрій дозволяє домагатися додаткової економії, зниження шумності, підвищення ККД двигуна. Для правильної роботи двигуна і отримання максимального ККД необхідно повне згорання паливно-повітряної суміші в циліндрі двигуна, коли поршень досягає верхньої мертвої точки. Так як швидкість горіння пропан-бутанової суміші менше, ніж бензинової, то її потрібно підпалити раніше. З цим завданням з успіхом справляється варіатор кута випередження запалювання, який підключається в розрив ланцюга датчика положення коленвала.

Лубрикатори. Пристрої для додаткового змащення механізму газорозподілу, які дозволяють значно зменшити знос устаткування і збільшити термін служби.

Обов'язкова прошивка базового блоку для другого покоління ГБО. Ми настійно рекомендуємо установку другого покоління ГБО з обов'язковою додатковою прошивкою базового блоку, для машин до 2005 року випуску. Це додатковий програмний блок, яким доповнюється базовий комп'ютер інжекторного автомобіля і служить для емуляції правильної роботи базового блоку через зміну параметрів використовуваного палива автомобіля. Це додаткова програма, розроблена Московським автодорожнім інститутом, не вступає в конфлікт, а вміло оптимізує роботу системи, яка була закладена заводом-виробником в комп'ютер автомобіля. При відсутності прошивки ми не можемо гарантувати 100% правильність роботи, відсутність ударів і інших неприємних моментів.