Кредитна програма «Розстрочка»

Часто автовласники стикаються з проблемою, коли, на жаль, їх бажання не співпадають з можливостями, і просто немає грошей, щоб відразу заплатити за установку газобалонного обладнання (ГБО). Що робити в такому випадку? Продовжувати переплачувати за бензин? Намагатися якомога рідше їздити на автомобілі, щоб «зібрати» грошей на газову установку? Є рішення набагато вигідніше.

Спеціально для своїх клієнтів ми пропонуємо кредитну програму «Розстрочка», завдяки якій можна швидко встановити газобалонне обладнання (ГБО) в автомобіль. Вам не потрібно «копити» гроші і мріяти про те, що колись Ви все-таки встановіть газове обладнання. Наш партнер «А-Банк», «ПриватБанк» з яким ми співпрацюємо вже не перший рік, пропонує Вам на вигідних умовах кредит на установку газового обладнання для автомобіля.

Завдяки вигідним умовам даної кредитної програми, можна в середньому протягом півроку виплатити кредит і продовжувати задовольнятися економічною їздою на автомобілі. Економія з програмою « Розстрочка » буде відчутна вже з першого дня установки газового обладнання.

Кредитна програма "А-Банк"

Оплата частинами від ПриватБанк

Выберите интересующий Вас раздел: