Установка ГБО

Компанія АвтоГазСуми виробляє установку газобалонного обладнання (ГБО) на автомобілі практично всіх марок. Ми тісно співпрацюємо і укладаємо прямі договори практично з усіма автомобільними салонами міста Суми. І якщо раніше установка газового обладнання (ГБО) фактично виключала після цього гарантійне обслуговування даного автомобіля в салоні, то зараз ця проблема вирішена. Тому клієнт, за бажанням, вже з автосалону може забрати автомобіль з встановленим газобалонним обладнанням (ГБО) та необхідним пакетом документів на це устаткування.

Після установки газобалонного обладнання (ГБО) ми заповнюємо газом і обов'язково проводимо з клієнтом інструктаж і тест-драйв. Інструктаж – це обов'язковий етап установки ГБО і відмітка про його проходження ставиться в гарантійному талоні, який знаходиться у клієнта, а також у спеціальній книзі, яка зберігається у нас.

Установка газобалонного обладнання в компанії АвтоГазСуми завжди відрізняється особливою акуратністю. Всі додаткові дроти і комунікації укладаються в спеціальні ізолюючі гофри. Цей момент дуже важливий в рамках дотримання правил техніки безпеки.

Крім цього, всі наші установки газового обладнання проходять в строгих рамках ТУ України, про що обов'язково робиться відмітка в документах, які видаються клієнту.

Установку газобалонного обладнання ми робимо один раз і надовго. І після його встановлення ніхто з наших клієнтів не заглядає під капот з приводу газу, тому що система працює справно. А якщо і трапляються якісь проблеми, то це все легко усувають наші фахівці.

Выберите интересующий Вас раздел: