Продаж ГБО

Компанія АвтоГазСуми пропонує до продажу великий асортимент перевірених виробників газобалонного обладнання (ГБО). Ми пропонуємо придбати комплекти систем або компоненти систем таких торгових марок: STAG, BRC, ZAVOLI, LOVATO, ZENIT, TOMASETTO ACHILLE. це вже перевірені часом ГБО, яке ми встановлюємо своїм клієнтам і можемо бути повністю спокійні в якості обладнання. Завдяки ділянці по встановленню та обслуговуванню газобалонного обладнання у нас завжди є в наявність деталі, вузли системи. Вам не доведеться чекати поставок обладнання «під замовлення» і тільки на картинці в буклеті бачити, як виглядатиме обладнання, Ви зможете вживу подивитися, помацати і переконатися в якості і надійності придбаного устаткування.

Продаж газобалонного обладнання (ГБО), на сьогоднішній день, одне з основних напрямків нашої діяльності. Не перший рік ми є однією з найбільших компаній з продажу ГБО. Ще донедавна ми були орієнтовані на продаж обладнання та комплектуючих сервісним центрам по установці ГБО, а вже сьогодні купити у нас обладнання може кожен бажаючий. У нас поки немає своїх магазинів, але з відкриттям другої станції в м Суми по вулиці Черепіна, 19 (приміщення СумиЛада) у Вас буде можливість придбати будь-який комплект або необхідний компонент обладнання за вигідними і помірними цінами.

Ми хочемо надати можливість сумнівається власникам автомобілів купити у нас обладнання, а установку виробляти або самостійно, або в інших автомобільних сервісах. Повірте, не варто економити на вартості за установку газових систем нашими фахівцями на нашому автосервісі, у нас Ви отримуєте висококласне обслуговування фахівців, відмінний сервіс, гарантована якість, надійність установки і роботи системи.

Купуючи обладнання для самостійної установки, можемо Вам порекомендувати: обов'язково дотримуйтесь точним інструкцій при установці системи. Якщо Вам важко зробити налаштування або взагалі запуск ГБО, чекаємо Вас до нас, де наші фахівці зроблять все необхідне. Обов'язково зареєструйте переобладнання на газ Вашого автомобіля в ДАІ.

Купуючи обладнання для установки в інших автосервісах, можемо Вам порекомендувати: обов'язково перевіряйте надійність установників, як довго вони працюють з монтажем ГБО на автомобіль (звичайні слюсарні майстерні для цього не підійдуть), наведіть довідки та відгуки про автосервіс, перевірте сертифікати та необхідні дозвільні документи на ведення діяльності, обов'язково дізнайтеся про гарантійне і післягарантійне обслуговування, чи буде проведена настройка встановленого обладнання і т. п. Намагайтеся уникати «сірих» автосервісів або «одноденок», у разі виникнення позаштатних ситуацій, вони Вам просто не допоможуть. Після установки обов'язково зробіть тест-драйв, поставте всі Ваші питання по експлуатації, обслуговування та гарантії, отримаєте на руки документи, що засвідчують правильну установку ГБО з відміткою автосервісу.

Якщо Ви хочете позбутися від усіх вище перерахованих складнощів – звертайтеся до нас! Наші знання, досвід і професіоналізм фахівців, склад устаткування і запчастин, дозволять зробити все правильно, оперативно і надійно.