Про компанію

Компанія АвтоГазСуми працює з 2001 року і за цей час стала лідером на ринку установки газового обладнання на автомобілі не тільки в місті Суми, а й в Сумській області.

Серед наших клієнтів не тільки автолюбителі, а й цілі підприємства різних форм власності, такі як «АВК», «Путивльський хлібокомбінат», Недригайлівська районна лікарня, а також багато інших підприємств міста Суми та Сумської області.

Своїм клієнтам ми пропонуємо газові системи за найдоступнішими цінами. Наша компанія співпрацює тільки з провідними виробниками газобалонного обладнання (ГБО), тому ми завжди гарантуємо високу якість і надійність монтажу та експлуатації газових систем. На автомобіль може бути встановлено обладнання будь-яких перевірених фірм-виробників за бажанням клієнта. На сьогоднішній день АвтоГазСуми обслуговує практично всі без винятку автомобілі.

Компанія АвтоГазСуми пропонує повний комплекс робіт по монтажу газобалонного обладнання (ГБО), гарантійного і післягарантійного його обслуговування. Ми завжди знаходимося в курсі останніх подій і новинок у сфері газового устаткування для автомобілів, а наші фахівці регулярно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію. Тому якість і професіоналізм наших послуг зростає з року в рік.

На установку газобалонного обладнання (ГБО) ми даємо повну гарантію: один календарний рік або 30000 км пробігу, при обов'язковому дотриманні клієнтом умов гарантійного обслуговування.

Выберите интересующий Вас раздел: