Заміна газових фільтрів

Заміна газових фільтрів в газобалонному обладнанні автомобіля – одна з головних умов збереження гарантії на обслуговування системи й схоронності газової системи в цілому. Всім своїм клієнтам ми настійно рекомендуємо змінювати газові фільтри кожні 10000 км пробігу. Якщо цього не робити, то набагато швидше будуть виходити з ладу інші, більш дорогі деталі. Заміна газових фільтрів – процедура швидка і не дорога, але вирішивши один раз заощадити і не поміняти газові фільтри, в підсумку, Ви витратите більше часу і грошей на більш ретельний ремонт газобалонного обладнання (ГБО) автомобіля.

Комплектуючі, необхідні для заміни газових фільтрів, завжди є у нас на складі, тому чекати поки привезуть під замовлення деталі, Вам не доведеться. Все, що Вам необхідно зробити, це попередньо домовитися про час, коли Вам зручно буде під'їхати в центр обслуговування. І фахівці компанії АвтоГазСуми швидко і професійно зроблять заміну газових фільтрів у Вашому автомобілі.

У спеціальну гарантійну книжку, яку клієнт отримує при установки газобалонного обладнання на автомобіль, обов'язково вносяться відмітки про заміну газових фільтрів.