Технічна експертиза та видача документів для ДАІ

Компанія АвтоГазСуми проводить технічну експертизу газобалонного обладнання (ГБО) з подальшою видачею необхідних сертифікатів і актів.

Встановлення будь-якого газового обладнання на автомобіль вимагає обов'язкової перереєстрації тих паспорта автомобіля в ДАІ. Для цього, насамперед, необхідно від фірми-установника отримати відповідні документи, з якими вже потім обраться в ДАІ.

До таких документів належить свідоцтво з переобладнання автомобіля, а також акт з технічної експертизи. Після того, як газобалонне обладнання встановлено, у автовласника є десять днів на те, щоб перереєструвати автомобіль у зв'язку з його переобладнанням.

При установці газового обладнання в нашій компанії ми автоматично видаємо повний пакет необхідних документів. Крім цього, послугу технічної експертизи ми надаємо й тим людям, які встановлювали газову систему в іншій конторі, де не видають сертифікат з переобладнання, або самостійно. У цьому випадку ми проводимо повну і ретельну експертизу ГБО, після чого, якщо немає зауважень і претензій, видаємо акт і сертифікат. Якщо ж газобалонне обладнання встановлено з порушеннями техніки безпеки та норм, тоді всі необхідні документи ми зможемо видати тільки після повного усунення невідповідностей в установці газової системи нашими фахівцями. Далі з цими документами необхідно звернутися в ДАІ, де після проходження низки процедур Вам видадуть новий техпаспорт на автомобіль, з відміткою про переобладнання.