Ремонт ГБО

Ремонт газобалонного обладнання для автомобілів – одна з наших послуг, яку ми пропонуємо своїм клієнтам. Не дивлячись на високу якість газового обладнання, іноді трапляються ситуації, коли воно виходить з ладу і потребує ремонту. Ми ремонтуємо газобалонне обладнання будь-якого покоління.

На все газобалонне обладнання, яке ми встановлюємо, ми даємо гарантію 12 місяців або 30000 км пробігу. Якщо за цей час відбувається поломка обладнання, причому явно через заводський брак, ми встановлюємо клієнту нову систему, а несправну відправляємо постачальнику. Завдяки такій співпраці нашим клієнтам не доводиться чекати тижнями поки встановлять причину поломки і замінять браковану газову установку на нову.
Також ми виробляємо післягарантійний ремонт ГБО будь-яких виробників. У нас на складі в наявність завжди є комплектуючі до газових установок, тому клієнтам не потрібно чекати поки доставлять деталі. І як наслідок цього, більшість поломок ремонтується нашими фахівцями в дуже короткі терміни.

У нашому розпорядженні є сучасне діагностичне обладнання, за допомогою якого швидко визначається місце поломки і її причина. Вартість ремонту визначають наші фахівці, і залежить вона від складності поломки, а також від покоління газобалонного обладнання.