Обслуговування ГБО

Для того щоб газобалонне обладнання автомобіля прослужило як можна довше, крім професійної його установки необхідно ще таке ж професійне обслуговування. Компанія АвтоГазСуми надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування систем.

Гарантію на ГБО ми видаємо строком на 12 місяців або 30000 км пробігу. При цьому слід зазначити, що тільки в разі суворого дотримання клієнтом умов гарантії, наша компанія забезпечує гарантійне обслуговування газової системи автомобіля. Кожному клієнту видається гарантійна книжка, де фахівці компанії ставлять відмітки про виконання профілактичних або ремонтних робіт.

В якості обов'язкового обслуговування ГБО слід зазначити заміну газових фільтрів, які необхідно міняти кожні 10000 км пробігу.

Крім того, якщо трапляються якісь несправності, що буває вкрай рідко, не потрібно намагатися самому в них розібратися. З усіх питань відразу звертайтеся до фахівців АвтоГазСуми.

Багатьох автомобілістів, охочих встановити ГБО, хвилює питання витоку газу. З цього приводу можемо сказати, що при правильній установці устаткування, ізоляції комунікацій і чіткого інструктажу водія з приводу поводження з газовим обладнанням, витік газу із системи буває вкрай рідко. Але якщо все ж таке сталося, то головне в жодному разі не намагатися усунути проблему самостійно. У нас є спеціальний прилад, за допомогою якого наші фахівці визначать місце витоку газу і відразу ж усунуть цю проблему.
Обслуговуватися в компанії АвтоГазСуми дуже легко і приємно. У нас працюють висококласні фахівці, а обладнання тільки від відомих фірм-виробників. Обслуговуються у нас не тільки автомобілі міста Суми, а й приїжджають автомобілісти з далеких районів Сумської області, таких як Шостка і Середино-Буда.

Выберите интересующий Вас раздел: