Реєстрація в ДАІ

Установка газобалонного обладнання в автомобіль вимагає обов'язкової перереєстрації транспортного засобу в ДАІ. Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день ця процедура значно спрощена, все ж варто розповісти про основні моменти, що стосуються реєстрації в ДАІ газового обладнання.

Насамперед, після того як Вам встановили ГБО, фірма-установник повинна видати Вам свідоцтва про переобладнання автомобіля, а також акт виконаних робіт.

Далі з цими документами Вам необхідно звернутися за місцем реєстрації автомобіля в ДАІ і оплатити їхні послуги. Сюди входить вартість їх експертизи, комп'ютерні послуги і вартість нового техпаспорта. У середньому це обійдеться від 400 до 800 грн і займе трохи часу, ця процедура на сьогодні максимально спрощена. Після перевірки всіх квитанцій і документів Вам видадуть новий техпаспорт на автомобіль, в якому буде стояти відмітка, що в даному транспортному засобі встановлено газобалонне обладнання.

Процедура, здавалося б, нескладна, але все ж вимагає фінансових витрат, тому дуже часто водії не поспішають перереєструвати автомобіль. Можна звичайно і так, але Ви повинні знати, що якщо Вас зупинить працівник ДАІ і дізнається, що в автомобілі стоїть ГБО, а в техпаспорті про це немає позначки, скоріше всього Вам доведеться витратити багато часу, а може і грошей на те, щоб залагодити це питання. Тому всім своїм клієнтам ми настійно рекомендуємо проходити процедуру перереєстрації транспортного засобу і спокійно їздити, не побоюючись представників ДАІ на дорозі.